Forum Pod Mosteczkiem Strona Główna Pod Mosteczkiem
Forum PodMosteczkowiczów
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Znikający dział forumowy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Pod Mosteczkiem Strona Główna -> Książka zażaleń
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marzycielka Niepoprawna
Forumowa Entuzjastka
Forumowa Entuzjastka


Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 735

PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 16:22    Temat postu: Znikający dział forumowy Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie. Dlaczego muszę się zalogować, żeby zobaczyć w Hyde Parku dział O wszystkim i o niczym? Czy nie może się pojawiać na dzień dobry bez logowania?
_________________
"Może i siedzę tu, w domu spokojnej starości Rose Terrace, ale myślami jestem w kawiarni Whistle Stop, przed talerzem smażonych zielonych pomidorów." Cleowa Threadgoode, czerwiec 1986
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Paź 06, 2008 16:22    Temat postu:

Powrót do góry
ADeeM
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor


Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 1004

PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 17:47    Temat postu: Re: Znikający dział forumowy Odpowiedz z cytatem

Marzycielka Niepoprawna napisał:
Mam pytanie. Dlaczego muszę się zalogować, żeby zobaczyć w Hyde Parku dział O wszystkim i o niczym? Czy nie może się pojawiać na dzień dobry bez logowania?


Może się pojawiać bez logowania, a i owszem. Z tym, że ustaliliśmy kiedyś w rozmowie, że lepiej aby wynurzenia PodMosteczkowiczów były widoczne tylko dla zainteresowanych (czyt. zarejestrowanych użytkowników forum). Jeśli mają być widoczne dla wszystkich potencjalnych gości nie ma problemu, żeby to zmienić. Potrzebny będzie tylko wniosek na piśmie i co najmniej 20 podpisów pod petycją Razz
_________________
Nikt nie spodziewa się Hiszpańskiej Inkwizycji! Nasza główna metoda to zaskoczenie. Zaskoczenie i strach. To dwie metody. Strach, zaskoczenie i bezwzględna skuteczność - trzy metody. Strach, zaskoczenie, bezwzględna skuteczność i niemalże fanatyczne oddanie papieżowi. Cztery.. Nie! Wśród naszych metod... Wśród naszych metod są takie elementy jak strach, zaskoczenie... Wejdziemy jeszcze raz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marzycielka Niepoprawna
Forumowa Entuzjastka
Forumowa Entuzjastka


Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 735

PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 18:38    Temat postu: Re: Znikający dział forumowy Odpowiedz z cytatem

ADeeM napisał:
Marzycielka Niepoprawna napisał:
Mam pytanie. Dlaczego muszę się zalogować, żeby zobaczyć w Hyde Parku dział O wszystkim i o niczym? Czy nie może się pojawiać na dzień dobry bez logowania?


Może się pojawiać bez logowania, a i owszem. Z tym, że ustaliliśmy kiedyś w rozmowie, że lepiej aby wynurzenia PodMosteczkowiczów były widoczne tylko dla zainteresowanych (czyt. zarejestrowanych użytkowników forum). Jeśli mają być widoczne dla wszystkich potencjalnych gości nie ma problemu, żeby to zmienić. Potrzebny będzie tylko wniosek na piśmie i co najmniej 20 podpisów pod petycją :P


No dobrze. Z grubsza chodzi o to, że jeden z użytkowników, niejaki Cichy :) , nie wiedział, gdzie ma sie wynaturzać, a ja nie za bardzo wiedziałam, dlaczego. Dziś odkryłam :) Skoro tutaj każdy znajdzie odpowiedź, to może póki co zostawmy, jak jest. Chyba, że zapotrzebowanie będzie inne.
_________________
"Może i siedzę tu, w domu spokojnej starości Rose Terrace, ale myślami jestem w kawiarni Whistle Stop, przed talerzem smażonych zielonych pomidorów." Cleowa Threadgoode, czerwiec 1986
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ADeeM
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor


Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 1004

PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK. Przyjąłem. Póki co zostawiamy bez zmian, w razie potrzeby nie ma problemu ze zmianą Smile
_________________
Nikt nie spodziewa się Hiszpańskiej Inkwizycji! Nasza główna metoda to zaskoczenie. Zaskoczenie i strach. To dwie metody. Strach, zaskoczenie i bezwzględna skuteczność - trzy metody. Strach, zaskoczenie, bezwzględna skuteczność i niemalże fanatyczne oddanie papieżowi. Cztery.. Nie! Wśród naszych metod... Wśród naszych metod są takie elementy jak strach, zaskoczenie... Wejdziemy jeszcze raz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Pon Paź 06, 2008 18:42    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Pod Mosteczkiem Strona Główna -> Książka zażaleń Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Pod Mosteczkiem  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group